3.-5.09 toimuvad puuetega inimeste päevad “Toetades iseseisvust”

Tallinna Puuetega Inimeste Koda kutsub puuetega inimesi, kroonilisi haigeid, nende lähedasi, sõpru, abilstajaid puuetega inimeste päevadele ” Toetades iseseisvust” 3.-5.septembril oma tegevuskeskusesse Endla tn 59 Tallinnas.

3. septembril keskendutakse kuulmis-ja nägemisvaegusega inimestele, puuete eripärale, ligipääsetavusele, haridusele, huvitegevusele. Lisaks pakuvad oma tooteid ja teenuseid nii ühingud kui abivahendite pakkujad. Pimemassööride massaažiseansse saab kogeda mitme tunni vältel. Kuulmis-ja nägemispuudega inimeste päev algab 3.septembril kell 13 ja lõpeb 19.

4. september on pühendatud kroonilistele haigustele ja vaimsele tervisele. Infotunnid ja nõustamised algavad kell 13. Keskendutakse vaimse tervise probleemile, autismispektri häiretele nii lastel kui täiskasvanutel, insuldile ja sellest taasumisele, diabeedile, parkinsoni haigusele, luu-ja liigesehaigustele. Tutvustatakse abi-ja teraapiakoerte kasutamise võimalusi, saab sõita koos vaegnägijaga tandemrattaga, proovida lauatennist ning piljardit ja muudki, tutvustatakse sotsiaaltranspordi vahendeid ja – võimalusi. Tegevusi, infotunde ning töötubasid saab kogeda kella 19 ni.

Laupäev, 5. september, pakub informatsiooni ja tegevusi liikumispuudega inimestele.
Liikumispuudega inimeste päev 5.septembril algab kell 11.

Vaata lähemalt siit:
Toetades iseseisvust 3.-5. septembril Tallinna Puuetega Inimeste Kojas