Irene Kadu pälvis Tallinna aasta sotsiaaltöötaja tunnustuse

Abilinnapea Betina Beškina ning Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima tunnustasid 9. detsembril pidulikul vastuvõtul Tallinna raekojas 2019. aastal sotsiaalvaldkonnas töötavaid tublisid inimesi, kes on oma professionaalse ja kohusetundliku tööga jätnud märkimisväärse jälje Tallinna sotsiaaltöö maastikule.

Meil on hea meel, et tunnustatute hulgas oli ka Tallinna vaimse tervise keskuse rehabilitatsioonimeeskonna juht Irene Kadu.

Irene on Tallinna Vaimse Tervise Keskuse rehabilitatsioonimeeskonda juhtinud viimased 5 aastat ning tema meeskond on pakkunud igal aastal teenuseid üle 300-le psüühikahäirega kliendile. Irene on suutnud väga hästi panna toimima nii sotsiaalse kui ka tööalase rehabilitatsiooni teenuse, tehes järjepidevat koostööd Sotsiaalkindlustusameti ja Eesti Töötukassaga. Multidistsiplinaarse meeskonna juhina on ta osanud oma meeskonna ressursse nii planeerida , et iga klient on saanud just talle kõige sobivama teenustepaketi. Samal ajal peab Irene sammu klientide muutuvate vajadustega, uute teraapiasuundade ja –meetoditega ning rakendab neid kohe ka teenuste mitmekülgsemaks ja sisukamaks muutmiseks. Kolleegid iseloomustavad Irenet järgmiste sõnadega: meeskonna ühendaja, avatud, toetav, tunnustav juht, uuendusmeelne, arendaja, elluviija, vastutaja, muutustele kiire ja adekvaatne reageerija, loov, pingevaba, siiras, pisut ebatraditsiooniline juht, kes mõjub värskendavalt, mõnus ja humoorikas kaaslane töises argipäevas, inimlik ja südamlik. Täname ja tunnustame ka omaltpoolt!