Teraapiakeskuses alustavad uued grupid

Uuel aastal alustavad Teraapiakeskuses mitu uut põnevat gruppi.

13. jaanuaril alustab uuskasutuse grupp, kuhu ootame kõiki, kes on huvitatud vanadele asjadele uue elu andmisest ja taaskasutusest. Esimeses grupis on teemaks nööpide kasutamine mitmel eri moel. Gruppi juhendab teraapiakeskuse tegevusjuhendaja Anneli Valdna ning esimene grupp toimub 13.01 kell 13.00-15.00.

17. jaanuaril alustab grupp nimega “Maitsev reede”, kus valmistame koos midagi lihtsat ja maitsvat. Grupp toimub kord kuus reedeti algusega kell 16.00. Huvilistel palume registreerida hiljemalt eelneval neljapäeval kella 16.00-ks. Olenevalt osalejate arvust ja valmistatavast toidust on osalustasu 1-3 eurot. 17. jaanuari grupis valmistame maitsvaid ja huvitavaid leivakatteid. Gruppi juhendab Anneli Valdna.

Teraapiakeskuse gruppide kohta leiad täpsema info teraapiakeskuse lehelt. Gruppidesse võid alati ka tutvuma tulla, siis saad ettekujutuse, kas grupp sulle sobib. Gruppide toimumiste aegu saad vaadata teraapiakeskuse kuukavadest (need leiad samuti ülalolevalt lingilt). Kui mõni grupp sulle sobib, aitame vormistada vajaliku suunamise.