Tunnustasime 2019. aasta parimaid töötajaid

29. novembril tunnustasime pidulikul koosviibimisel Tallinna vaimse tervise keskuse 2019. aasta parimaid töötajaid. Parimate tunnustamise traditsioon on hea võimalus esile tõsta ja tänada aasta jooksul eriti head tööd teinud töötajaid. Iga üksus valib oma parima ning lisaks saavad kõik asutuse töötajad välja pakkuda kandidaadi tiitlile “Aasta kõige-kõige”.

2019. aasta parimad on:

Rehabilitatsioonimeeskonna sotsiaaltöötaja Tatiana Kaparina

Kogukonnatöö meeskonna tegevusjuhendajad Bayle Kerde ja Victoria Kremm

Tugikodu tegevusjuhendaja Kristi Malsroos

Haabersti klubimaja tegevusjuhendaja Sander Valk

Pelguranna noortemaja tegevusjuhendaja Ilona Petrikova

Lasnamäe tegevuskeskuse tegevusjuhendaja Anna Abubakirova

Teraapiakeskuse tegevusjuhendaja Hannu Korhonen

Tiitli “Aasta kõige-kõige” sai sel aastal aga Haabersti klubimaja meeskond.

Toome siinkohal ära ka kolleegide tunnustavad sõnad klubimaja meeskonnale: Klubimaja värske, kaasav ja inspireeriv meeskond on loonud klubimajast tugeva, elujõulise ja mõnusa kogukonna. Klubimaja kutsuti esinema rahvusvahelisele klubimajade seminarile, et rääkida oma edust. Klubimajas on olnud mitmeid värvikaid sündmusi, klubimaja on vastu võtnud palju külalisi ja rääkinud oma tööpõhimõtetest. Inimesed on olnud alati vaimustuses, kui kuulevad ja näevad, et selline koht nagu klubimaja on olemas. Lahtiste uste päeval küsiti, et kui psüühikahäiret pole, kas siis võib ka tulla?

Klubimaja on teinud sel aastal ära väga suure töö, saades rahvusvaheliselt akrediteeritud klubimajaks. On olnud suur rõõm jälgida, kuidas klubimaja mudel on ellu rakendunud. Mulle tohutult meeldib, kui jõustatud ja eneseteadlikud kõik klubiliikmed on! Mul on tõeliselt uhke tunne, kui saan järjekordsete külaliste või tudengitega tulla klubimajja. Ma ei unusta siiani nende Hollandi sotsiaaltöö tudengite ja õppejõudude nägusid pärast seda, kui nad klubimajas tiiru olid teinud ja klubiliikmetega ühise kohvilaua taga vestelnud. Nad ütlesid, et pole mitte kunagi varem sellist vastuvõttu üheski sotsiaalasutuses kohanud ja nii lahedat kohta üleüldse näinudki.