Tunnustasime parimaid töötajaid ja koostööpartnereid

10. oktoobril tähistasime iga-aastast vaimse tervise päeva. Selle päeva puhul on meil kena traditsioon tunnustada oma parimaid töötajaid ja koostööpartnereid.

Õpetajate maja Kroonisaalis toimunud pidulikul üritusel jagasime tänusõnu kõigile oma töötajatele ja partneritele, kuid erilist äramärkimist oma tubli töö eest väärisid sel korral:

Aasta kõige-kõige: finantsjuht Tiina Tisler ja Pelguranna tugikodu meeskond Anneli Kariku juhtimisel.

Tiitel “Aasta kõige-kõige” on mõeldud kõige tublimate inimeste, vahvamate tegude või parimate algatuste tunnustamiseks. 2018. aastal on meil olnud palju ümberkorraldusi seoses uue maja ehitusega ning Mustamäe teele uutesse ruumidesse kolimisega, mis tänu Tiina ja Pelguranna tugikodu tööle on kulgenud ilma suuremate viperusteta.

Vaimse tervise sõber: Liina Hürden, PERHi psühhiaatriakliiniku õendusjuht, Agnes Sõlg, Sotsiaalkindlustusameti juhtumikorraldaja ning Haabersti klubimajas oma asendusteenistuse läbi viinud Sander Valk.

Vaimse tervise sõbra ehk parima koostööpartneri tiitliga tunnustame meie koostööparnereid, kes oma ametialase tegevuse kaudu aitavad kaasa meie tegevusele ning kannavad oma töös meie asutuse väärtuseid.