Lasnamäe tegevuskeskus

Individuaalne toetus ja grupitegevused, mis taastavad ja parandavad töö- ja igapäevaeluks vajalikke oskusi.

Keskuses saad osaleda mitmesugustes gruppides: valmistame toitu, teeme käsitööd ja meisterdame, toimuvad vestlusringid, teeme tervisesporti. Samuti saab õppida eesti keelt ja arvuti kasutamist.

Töötamise toetamise teenusel olevaid kliente nõustame sobiva töö otsimisel ja ka töötamise ajal, et toetada töökoha säilimist.

Igal kliendil on oma tegevusjuhendaja, kellega koos koostatakse tegevusplaan ja kes aitab soovitud eesmärkide poole liikuda. Vajadusel saad oma tegevusjuhendajalt ka individuaalset nõu.

Reedeti toimuvad ühisüritused – tähistatame tähtpäevi, võõrustame külalisi, korraldame viktoriine jpm. Tegevusi toimub ka väljaspool keskust – käime muuseumides ja näitustel, teatris jne. Ühisüritustele on sageli oodatud ka pereliikmed.

Keskuses saad külastada spordisaali, lugeda ajalehti ja raamatuid, olemas on pesumasin ja dušš.

Kuidas teenusele saada

Lasnamäe tegevuskeskus pakub igapäevaelu toetamise ja töötamise toetamise teenust.
Teenuste saamiseks tuleb Sotsiaalkindlustusameti juhtumikorraldajale esitada erihoolekandeteenuse taotlus. Vaata teenuste kohta ka Sotsiaalkindlustusameti kodulehelt. Enne taotluse esitamist võid tegevuskeskusega tutvuma tulla, leppides eelnevalt aja kokku tegevuskeskuse juhatajaga.

Kuukava juulis:

eesti keeles | vene keeles

Kontakt

Pae 19/1, 11414 Tallinn
Anna Abubakirova, tegevuskeskuse juht
tel 5551 5435
anna.abubakirova@vaimnetervis.ee
avatud E-R 9.00-17.00