Lasnamäe tegevuskeskus

Grupitegevused, mis taastavad ja parandavad töö- ja igapäevaeluks vajalikke oskusi. Pikaajaline kaitstud töö teenus.

Tegevuskeskuse kuukava juunis:

eesti keeles vene keeles

Lasnamäe tegevuskeskuses saab osaleda mitmesugustes grupitegevustes. Tegevuste eesmärk on taastada ja parandada psüühiliselt haigestunud inimese töö- ning igapäevaeluks vajalikke oskusi ning selle kaudu aidata ka haigusest taastuda.

Grupid

Looduskosmeetika õpituba ja joogagrupp

Keskuses tegutsevad eri suunaga grupid: valmistatakse toitu, tehakse käsitööd ja meisterdatakse, toimuvad vestlusringid, tehakse tervisesporti. Samuti saab õppida eesti keelt ja arvuti kasutamist.

Väljaspool gruppe võib külastada spordisaali, lugeda ajalehti ja raamatuid, mängida koroonat ja lauamänge. Saab kasutada pesumasinat ja dušši.

Nõustame ka individuaalselt. Igal kliendil on oma tegevusjuhendaja, kelle poole vajadusel nõu küsimiseks pöörduda.

Vaba aja tegevused

Reedeti on kavas meelelahutusprogrammid – tähistatakse tähtpäevi, võõrustatakse külalisi teistest keskustest, vaadatakse filme, korraldatakse viktoriine ja tantsuõhtuid. Kohvikklubis vesteldakse huvitavatel teemadel ja arutatakse maailma asju. Vaba aja üritustele on sageli kaasatud ka pereliikmed.

Tegevusi toimub ka väljaspool keskust. Külastatakse muuseume ja näituseid, käiakse teatris ja kinos, tutvutakse huvitavate paikadega üle Eesti.

Kuidas teenusele saada

Lasnamäe tegevuskeskus pakub igapäevaelu toetamise ja töötamise toetamise teenust. Teenuste saamiseks tuleb Sotsiaalkindlustusameti elukohajärgse piirkonna juhtumikorraldajale esitada erihoolekandeteenuse taotlus.

Kontakt

Pae 19/1, 11414 Tallinn
tel 634 5600
e-post lasnamaekeskus@vaimnetervis.ee
tööaeg E-R 9.00-17.00
vastuvõtt eelregistreerimise alusel