Tegevusteraapia keskus

Tegevusvõime on inimese võime saada hakkama oma igapäevase eluga kodus, tööl ja vabal ajal, omades selleks vajalikke eeldusi.

Tegevusteraapia keskuse missioon on toetada psüühilise erivajadusega inimeste taastumist, pakkuda kvaliteetseid vaimse tervise teenuseid ja jagada teadmisi oma valdkonnast.

Oleme Eestis esimene tegevusteraapia teenust pakkuv keskus, mis on mõeldud spetsiaalselt psüühikahäirega inimestele. Klientide tegevusvõimet aitame arendada ja parandada tähenduslike huvi-, töö- ja igapäevaste tegevuste kaudu.
Oluline fookus on kliendi tööeluks ettevalmistamisel. Selleks pakume tööharjutuse võimalust ning seda ka reaalsetel töökohtadel, mille oleme kohandanud nii, et inimene saaks end terapeudi juhendamisel turvalises keskkonnas proovile panna. Hiljem aitame juba edasise töökoha leidmisel ja selle kohandamisel kliendile sobilikuks.

Keskuses saab osaleda nii individuaal- kui ka grupiteraapiates, sobiva ajakava aitab kokku panna meie spetsialist.

Tegevused on üles ehitatud vastavalt aastaaegadele. Näiteks perioodil kevad-suvi-sügis on need rohkem seotud välitegevustega meie teraapiaaias (Pae kogukonnaaed).

Keskuse töötajad

Margit Sõrve, tegevusterapeut, keskuse juht | margit.sorve@vaimnetervis.ee
Natalia Kääpakaust, tegevusterapeut | natalia.kaapakaust@vaimnetervis.ee
Pauliin Möllits, tegevusterapeut | pauliin.mollits@vaimnetervis.ee

Kontakt

Pae 19/1, 11414 Tallinn

Margit Sõrve
tegevusterapeut
tel 5556 5113

margit.sorve@vaimnetervis.ee