Teraapiakeskus

Teraapilised grupid ja tegevused, mis toetavad enesearengut, aitavad haigusest taastuda ja parandavad igapäevaeluks vajalikke oskusi.

Teraapiakeskuses saad osaleda loovates ja arendavates gruppides, mis aitavad sul üles leida oma jõuvarud ja oskused ning ka igapäevaeluga paremini toime tulla.

Saad ka oma tegevusjuhendaja, kellega koos koostate tegevusplaan ja kes aitab sul soovitud eesmärkideni liikuda. Vajadusel annab tegevusjuhendaja ka individuaalset nõu.

Teraapiagrupid toetavad sinu enesearengut, uute oskuste omandamist ja võimaldavad suhelda ning kogemusi vahetada sarnaste huvidega inimestega:

Kuidas teenusele saada

Teraapiakeskus pakub igapäevaelu toetamise teenust. Teenuse saamiseks tuleb Sotsiaalkindlustusameti juhtumikorraldajale esitada erihoolekandeteenuse taotlus. Vaata teenuse kohta ka Sotsiaalkindlustusameti kodulehelt. Enne taotluse esitamist võid teraapiakeskusega tutvuma tulla, leppides eelnevalt aja kokku teraapiakeskuse juhatajaga.

Kui sa ei vaja erihoolekandeteenust, kuid soovid mõnes grupis osaleda, siis tuleb selle eest ise tasuda. Ühe korra hind on 6 eurot.

Nädalakava oktoobris:
eesti keeles | vene keeles

Eestikeelne noorte tugigrupp kohtub
esmaspäeviti kell 16.00,
venekeelne kolmapäeviti 16.00
Mustamäe tee 50.

Oled oodatud!

Vaata lähemalt:
NOORTE TUGIGRUPP

Kontakt

Mustamäe 50, 10621 Tallinn
Viktoria Polovinko, tegevusjuhendaja
tel 5335 9157
avatud E-R 9.00-17.00