Teraapiakeskus

Teraapilised grupid ja tegevused, mis toetavad enesearengut, aitavad haigusest taastuda ja parandavad igapäevaeluks vajalikke oskusi.

Teraapiakeskuses saad osaleda loovates ja arendavates gruppides, mis aitavad sul üles leida oma jõuvarud ja oskused ning ka igapäevaeluga paremini toime tulla.

Saad ka oma tegevusjuhendaja, kellega koos koostate tegevusplaan ja kes aitab sul soovitud eesmärkideni liikuda. Vajadusel annab tegevusjuhendaja ka individuaalset nõu.

Teraapiagrupid toetavad sinu enesearengut:

Huvitegevuste kaudu omandad uusi oskusi ja saad vahetada kogemusi sarnaste huvidega inimestega. Kõik meie huvitegevused põhinevad teraapiatöö põhimõtetel.

Tugigrupid on suunatud kindlale teemale:

Kuidas teenusele saada

Teraapiakeskus pakub igapäevaelu toetamise teenust. Teenuse saamiseks tuleb Sotsiaalkindlustusameti juhtumikorraldajale esitada erihoolekandeteenuse taotlus. Vaata teenuse kohta ka Sotsiaalkindlustusameti kodulehelt. Enne taotluse esitamist võid teraapiakeskusega tutvuma tulla, leppides eelnevalt aja kokku teraapiakeskuse juhatajaga.

Kui sa ei vaja erihoolekandeteenust, kuid soovid mõnes grupis osaleda, siis tuleb selle eest ise tasuda. Ühe korra hind on 6 eurot.

Nädalakava oktoobris:
eesti keeles | vene keeles

Noorte eestikeelne tugigrupp kohtub
esmaspäeviti kell 16.00,
venekeelne kolmapäeviti 16.00
Mustamäe tee 50.

Oled oodatud!
(kriisiolukorra ajal toimub grupp kaugteel,
vaata lähemalt ülalolevast nädalakavast)

NOORTE TUGIGRUPP

Kontakt

Mustamäe 50, 10621 Tallinn
Juhataja Leila Räni, tel 5656 2269
leila.rani@vaimnetervis.ee
avatud E-R 9.00-17.00